Elegantní blůza s jabotem DINA amarant
Cena: 1 919,04 Kč
1 343,33 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Exkluzivní halenka s odstřihem ala MADRYTA baskinka, béžová
Cena: 1 511,36 Kč
1 057,95 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní halenka s barevnými kravatami WEST smears
Cena: 2 268,49 Kč
1 587,94 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní halenka s vázáním WEST fialová
Cena: 2 210,25 Kč
1 547,18 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Halenka s obálkovým výstřihem a ozdobnými rukávy MAGMA amaranth
Cena: 2 152,01 Kč
1 506,41 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní, ležérní chrpová halenka DAFNE jsou 3/4 rukávem
Cena: 1 919,04 Kč
1 343,33 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní blůza s vodním výstřihem na zádech KLOE krémová
Cena: 1 686,08 Kč
1 180,26 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní vánoční halenka s nabíranými rukávy SALMA červená
Cena: 1 453,12 Kč
1 017,18 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Top halenka s ozdobnou krajkou ve fuchsiovém výstřihu ELMA
Cena: 1 453,12 Kč
1 017,18 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Výrazná halenka s ozdobným volánkem na rukávu chrpa RENE
Cena: 1 686,08 Kč
1 180,26 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní halenka s business slzou ELIDA bílá
Cena: 1 453,12 Kč
1 017,18 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Halenka s výstřihem do V a předním záhybem KIWI amarant
Cena: 1 569,60 Kč
1 098,72 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Večerní krajková top halenka LEONA černá
Cena: 1 103,67 Kč
772,57 Kč s kódem: HAUL
quantity ks
Elegantní blůza s jabotem DINA bílá
Cena: 1 919,04 Kč
1 343,33 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní blůza s vodním výstřihem na zádech KLOE pudrově růžová
Cena: 1 686,08 Kč
1 180,26 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní halenka s vázáním WEST white
Cena: 2 210,25 Kč
1 547,18 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Halenka s obálkovým výstřihem a ozdobnými rukávy MAGMA bílá
Cena: 2 152,01 Kč
1 506,41 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Halenka s výstřihem do V NOMI bílá
Cena: 1 860,80 Kč
1 302,56 Kč s kódem: WOW
quantity ks

Elegantní halenky XXL

Elegantní halenky XXL mohou s úspěchem nosit i lidé s trochu oblejšími tvary. Stačí zvolit správný střih, který zvýrazní kvality postavy nebo ji zakryje. Elegantní halenka XXL se bude skvěle hodit jak do práce, tak na rodinnou večeři. Pro moletku je těžké vybrat si tu správnou,  elegantní halenku pro sebe, ale takovou halenku potřebuje každý ženský šatník. Ženské poprsí XL často znemožňuje najít správnou velikost, která vypadá hezky a přitom se neroztahuje přes prsa. Dobře zvolená elegantní halenka XXL pro ženy nesmí rozšiřovat ramena ani omezovat v pohybu. Chceme vypadat elegantně, ale také se chceme cítit pohodlně a sebevědomě.

Vybrat si elegantní halenku plus size není jednoduchá výzva a jsme si toho velmi dobře vědomi, protože právě vytvoření kolekce elegantních halenek XXL nám způsobilo mnoho různých dilemat. Celý náš tým karko.cz chce, aby každá z kolekcí byla jedinečná a unikátní, proto naši specialisté tráví tolik času vytvářením a dolaďováním každého modelu oblečení KARKO, aby naši klienti měli velký výběr, ale také aby každý prezentovaný kousek měl charakteristický střih nebo dekorativní prvek. Elegantní halenky XXL pro dámy vznikly pod dohledem našich návrhářů a poté prostřednictvím našich úžasných polských šicích dílen. Celý tým se k tomu postaví, odvedl pečlivou a pilnou práci, o jejíchž účincích se můžete přesvědčit při procházení naší nabídky elegantních halenek XXL pro ženy! Doufáme, že si elegantní halenky plus size zamilujete stejně jako my!

 
Na co si dáváme při výrobě elegantních halenek zvláštní pozor?

Celá kolekce elegantních halenek ve velkých velikostech, stejně jako ve všech našich kolekcích oblečení, musí být pohodlná na nošení. Jistě nám dáte za pravdu, že se jedná o velmi důležitý a bohužel často zapomínaný prvek při navrhování elegantních halenek XXL mnoha prodejců. I v naší kolekci jsme se snažili této situaci předejít, a proto je základem celého designu. Nemusíte se tedy bát, že by rukáv halenky byl příliš těsný, nebo by celá halenka působila na vašem těle nežádoucím způsobem. Dalšími prvky, kterým jsme věnovali pozornost, jsou doplňky, které zdobí danou halenku. Každý model elegantní blůzy plus size má charakteristické zdobení, které můžete vidět v podobě řasení, knoflíků, ale i různých motivů, jako např. květiny. Pokud jde o barvy, elegantní halenky XXL přicházejí v různých klasických barvách, jako je bílá, černá a tmavě modrá. Neodolali jsme zavedení barev výraznějších, mluvíme například o červené a růžové. Své místo si našly i pastelové barvy! Prohlédněte si naši kolekci a vyberte si to nejlepší z našich návrhů!

Materiály v kolekci elegantních halenek pro baculky.

Jak jsme zmínili, střih má na svědomí pohodlí, nebude příliš upnutý, ale ani příliš volný. Určitě jste si všimli, že střih jde ruku v ruce se správným materiálem a to je také jedna z nejdůležitějších fází při výrobě. Použili jsme látky jako polyester a viskóza. Zaměřili jsme se na vysokou kvalitu, aby se naši zákazníci mohli spolehnout, že si elegantní halenka zachová svůj původní tvar, barvu a při jejím používání se neobjeví žádné výrobní vady. Při koupi elegantní halenky xxl z naší strany nedostanete takovou, která z naší strany nedopatřením již bude mít vadu. Takovou situaci nepřipouštíme a předností je vícenásobná kontrola produktu při jeho tvorbě, ale i při kompletaci Vaší objednávky!

Na jakou příležitost se hodí elegantní halenka?

Elegantní halenky si spojujeme zejména s cestou na velmi důležitou schůzku, pracovní nebo slavnostní jednání. To je samozřejmě jejich účel, takže v naší nabídce najdete elegantní halenky pro moletky, , se kterými vytvoříte nádherné, klasické střihy i takové, které se budou hodit mj. dress code, který se na vás vztahuje. Přestože se jedná o elegantní halenku, neomezujte se pouze na nošení ve dnech, které to od vás vyžadují. Elegantní halenky ve velkých velikostech můžete bez obav zvolit i na běžný den, kdy jste si s přáteli naplánovali výlet do kina, na procházku nebo i na nákupy! Doporučujeme vám, abyste s námi vytvářeli klasické, ležérní a nenápadné stylizace! Bavte se s módou a vytvořte si vlastní kombinace! Sledujte náš Instagram, Facebook a blog a inspirujte se pravidelně!

Proč vás vyzýváme, abyste využili naší nabídky elegantních halenek?

Ve výše uvedeném popisu jsme uvedli mnoho důvodů, ale rádi bychom zdůraznili, že internetový obchod karko.cz nabízí módní a elegantní halenky pro moletky, které se tělu přizpůsobí, jsou pohodlné a díky kvalitním látkám a precizní zpracování si zachovávají svůj původní stav po mnoho let.sezón! Zákaznice, které již zvolily elegantní halenky XXL pro dámy, si je pochvalují i za poměrně nízkou cenu! Navštivte naše sociální sítě, kde najdete předprodejní modely elegantních halenek PLUS SIZE a různé propagační kódy! Máte-li dotaz ohledně našich elegantních halenek plus size, stejně jako dalších produktů na našem webu, doporučujeme vám zavolat na naši infolinku zákaznických služeb nebo nám napsat zprávu do okna chatu na hlavní stránce karko.cz!

 
Velké rozměry a dobrá kvalita nejsou jejich jedinou předností – přesvědčte se sami, co vám můžeme nabídnout.

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium