Elegantní overal s páskem RONJA tmavě modrá
Cena: 3 200,35 Kč
2 240,24 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Pohodlný společenský oblek AISZKA lahvově zelený
Cena: 2 617,94 Kč
1 832,56 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Exkluzivní overal se širokými nohavicemi a rozepnutým topem ZYTA lahvově zelené
Cena: 3 200,35 Kč
2 240,24 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní večerní overal s psaníčkovým výstřihem FARIDA černá
Cena: 2 268,49 Kč
1 587,94 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Pohodlný business oblek AISZKA tmavě modrá
Cena: 2 617,94 Kč
1 832,56 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Elegantní večerní overal s psaníčkovým výstřihem OLKA černá
Cena: 2 320,91 Kč
1 624,64 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Pohodlný business oblek AISZKA černý
Cena: 2 617,94 Kč
1 832,56 Kč s kódem: WOW
quantity ks

Kombinézy na párty do klubu

Už několik sezón nabízejí montérky módní návrháři jako rychlé a pohodlné řešení pro zaneprázdněné podnikatelky. Milují je ženy po celém světě a nacházejí si pro ně místo ve svém šatníku. Kombinézy jsou ceněny pro svou funkčnost, všestrannost a pohodlí při používání. Proto jsou klubové obleky pro mnohé dámy téměř přirozenou volbou.

Klubové obleky vám umožní vyniknout z davu

Večernímu klubování s přáteli nemusí předcházet dlouhé stání před šatníkem a přemýšlení, co si vzít na sebe, abyste vypadali stylově a efektně. Už nemusíte rozebírat, jaká halenka se hodí ke kterým kalhotám, stačí sundat kombinézu z věšáku, doladit k ní doplňky a vyrazit „do klubů“.

Klubové obleky jsou vhodnou volbou pro zaneprázdněné lidi, ale nejen to. Když vás nebaví zdlouhavý proces skládání outfitových sad, výběr jednodílného obleku ušetří spoustu času a energie. Kvalitní materiál, dokonalé šití a přizpůsobení postavě po ní ochotně sáhnete, kdykoli budete plánovat výlet, při kterém chcete udělat dojem.

Oblečením overalu efektně vystoupíte z davu svým smyslem pro styl, eleganci a vkus a ukážete, že víte, co to v módní trávě skřípe. Overaly, přestože jsou stále populárnější, stále svědčí o velké intuici, znalosti trendů a jejich vědomém používání, ale také o módní odvaze.

Klubové párty kombinézy jsou extravagantní volbou

Designéři Karko nabízejí overaly na párty do klubu v univerzální černé barvě. Vybírat můžete z modelů se širokou i úzkou nohavicí, se zipem nahoře, s kulatým nebo psaníčkovým výstřihem. I když se naše obleky liší střihem, spojuje je vynikající kvalita materiálu a šití a také dokonalé přizpůsobení postavě a potřebám moletek. Bez ohledu na model, který si vyberete, garantujeme, že se budete cítit jako v druhé kůži – pohodlně a efektivně.

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium