Šifonové společenské šaty DENISA, střih psaníčka tmavě modrá
Cena: 2 676,18 Kč
1 873,33 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Silvestrovské dlouhé večerní tylové šaty MANUELA tmavě modrá
Cena: 4 306,93 Kč
3 014,85 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Španělské šifonové večerní šaty MILANO černé
Cena: 3 258,59 Kč
2 281,01 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Dlouhé večerní šaty s psaníčkovým výstřihem LIZBONA dlouhé černé
Cena: 2 501,46 Kč
1 751,02 Kč s kódem: WOW
quantity ks
Večerní šaty LUIZA černé
Cena: 3 025,63 Kč
2 117,94 Kč s kódem: WOW
quantity ks

Na ples

Maturitní ples zahajuje symbolické odpočítávání do maturity, tedy zkoušky dospělosti. Je to poslední chvíle na bezstarostnou zábavu s ostatními maturanty. Další dny maturantů stráví pilným učením, a tak se vyplatí věnovat zvláštní péči tomu, aby byl tento plesový večer nezapomenutelný, i co se outfitu týče.

Ples je jedinečná příležitost, která je zdůrazněna vhodným stylingem, nejčastěji dlouhým večerním outfitem. Podívejte se, co jsme na ples připravili, abyste se dnes večer cítili krásně a vypadali stylově a originálně.

Dokonalé šaty na ples

Na ples nabízíme elegantní klasiku, tedy šaty, které krásně zdůrazní přednosti vaší postavy a zároveň nebudou vyzývat. V nich ozdobíte a ukážete svou třídu (nejen své závěrečné zkoušky).

Námi navržené plesové šaty jsou pohodlné a neomezují v pohybu, takže v nich snadno protancujete celou noc, polonézou počínaje a Macarenou konče. Vybírat můžete z mnoha modelů – od dlouhých až po krátké. To samé platí i o barvách – ples začíná večer a trvá celou noc, proto jsme vybrali především modely v tmavších barvách. Šaty v černé, tmavě modré nebo v odstínu lahvově zelené budou na plese skvěle fungovat.

Měly by být plesové šaty dlouhé nebo krátké?

S tímto dilematem se potýká snad každý maturant – jaký model šatů je lepší a vhodnější: dlouhé nebo krátké?

Řekněte vám tajemství nejlepších dlouhých plesových šatů.

Vyberte si délku, kde se cítíte nejlépe. Které vám neudělají ostudu a ve kterých nebudete mít dojem, že jste oblečená. Tohle je vaše noc a měli byste se cítit skvěle a bavit se, abyste si na plesovou párty pamatovali do konce života.

Na maturitní ples jsme navrhli dlouhé šaty v různých konfiguracích a střizích - volány, psaníčkové výstřihy, sexy rozparky odhalující nohy, ale i volné spodky pro ty, kteří milují tanec a nechtějí se při tanci cítit trapně. K dispozici je také střední varianta - šaty v midi délce pro ženy, které oceňují módní experimenty, a krátké šaty pro ty, kteří milují ukázat své nohy.

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium