Společenská bunda MELA láhev zelená
Cena: 4 015,73 Kč
2 811,01 Kč s kódem: SUN
quantity ks
Společenská bunda MELA tmavě modrá
Cena: 4 015,73 Kč
2 811,01 Kč s kódem: SUN
quantity ks
Pletená bunda s kapsami ERYKA lahvově zelená
Cena: 1 860,80 Kč
1 302,56 Kč s kódem: SUN
quantity ks
Společenská bunda MELA ecru
Cena: 4 015,73 Kč
2 811,01 Kč s kódem: SUN
quantity ks
BUNDA blazer pohodlný, elegantní pletený ERYKA modrý
Cena: 1 860,80 Kč
1 376,99 Kč s kódem: LOVE
quantity ks

Obleky pro první přijímání

První přijímání je velmi důležitou událostí v životě celé rodiny. Vhodné, skromné oblečení v kostele je důležité, proto jsou námi nabízené společenské obleky perfektní volbou pro rodiče dítěte přijímajícího svátost, kmotry a další hosty.

Naše výrobky jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a především jsou pohodlné a elegantní. Barvy odpovídající každému typu krásy a nedostatek zbytečných vzorů jistě podtrhnou jedinečnost této oslavy a zaručí, že budete s nákupem spokojeni.

Obleky pro první přijímání

Široká škála modelů různých střihů padne vkusu každé ženy. Bundy nebo blejzry na knoflíky jsou některé z mnoha možností, které můžete najít na našich webových stránkách. Kalhoty mají zase klasický střih, stejně jako ozdobné knoflíky, pohodlné a praktické gumičky nebo zavazování v pase. V kombinaci s topem se společenské obleky ve stejné barvě stanou úplnou stylizací, kterou stačí doplnit elegantními botami, malou kabelkou a šperky. Kombinovat můžete i modely z různých barevných sad a dostanete se k odvážným a originálním outfitům. Co stojí za zmínku, stolní obleky Karko se osvědčí i na mnoha jiných oslavách, ale i na denní bázi nebo do práce!

Obleky pro první přijímání - pohodlí a styl

Díky příměsi elastanu je i dlouhé sezení u stolu pohodlné a příjemné. Společenské obleky mají pečlivě promyšlená řešení speciálně pro vás. Skvělým příkladem jsou 3/4 rukávy a ty se zapínáním na ozdobné knoflíky, díky kterým budete chtít daný model nosit každý den. Praktické kapsy u kalhot a bund se vám jistě budou hodit. Společenské obleky, které představujeme níže, jsou určeny zejména ženám, které mají problém sehnat produkt v trochu větších velikostech. Pamatujte, že jste krásná taková, jaká jste, a naše společenské obleky vám jistě dodají sebevědomí.

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium