Plátěné kalhoty

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající zadaným kritériím.

Lněné kalhoty v jarní a letní sezóně nesmí chybět v šatníku každé ženy. A není divu, protože kombinují stylový design, vynikající pohodlí a nejvyšší funkčnost. Protože jsou vyrobeny z přírodního materiálu, umožňují také pokožce dýchat a cítit se svěží po celý, i ten nejaktivnější den.

 

Lněné kalhoty pro každou příležitost

 

Len má zaslouženou pověst jako nejušlechtilejší, přírodní a ekologický materiál. Po generace si ho vybírají ty nejelegantnější ženy a kreace z něj jsou nadčasové a maximálně univerzální. Nejinak je tomu u plátěných kalhot, které dominují letním stylizacím. Jak ležérní a neformální, tak i oficiálnější a obchodní. V plátěných kalhotách se můžete směle objevit na odpolední kávě s přáteli, při grilování s přáteli nebo výletu na dovolenou. Jsou také skvělou volbou pro důležitou schůzku v práci, oběd s klíčovým klientem nebo rodinnou oslavu. Stačí si pamatovat jednu věc: správný výběr dalších šatních předmětů a doplňků. Lněné kalhoty v kombinaci s vysokými podpatky, klasickou košilí a elegantní kabelkou získají formální charakter. Pokud je zkombinujete s volným tričkem nebo topem, přidáte sandály a slaměný klobouk, získáte dokonalý sváteční look.

 

Plátěné kalhoty v různých provedeních

 

Plátěné kalhoty jsou skvělým základem pro vytváření různých stylů. Zvláště, že jsou k dispozici v mnoha různých stylech, které odpovídají jakémukoli typu postavy a každému vkusu. Naprostou klasikou jsou plátěné kalhoty s volnými, celkem širokými nohavicemi, které potěší pohodlím a volností, ale v našem obchodě najdete i vypasovanější modely. Jak dlouhé, tak krátké a ¾ nebo ⅞ dlouhé. Některé z nich mají přídavný pásek, který zdůrazní váš pas, jiné jsou vybaveny praktickou a velmi pohodlnou gumičkou. Díky tomu si můžete být jisti, že najdete přesně ten model, který na 100 % splní vaše očekávání.

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium