Žebrovaná bavlněná halenka s výstřihem do V AIDA černá
Cena: 1 860,80 Kč
1 302,56 Kč s kódem: SUN
quantity ks
Černá večerní halenka SALMA s nabíranými rukávy
Cena: 1 453,12 Kč
1 017,18 Kč s kódem: SUN
quantity ks

Společenské halenky

Párty halenky mají udělat dojem. Jejich střih, kvalita materiálu, šití a barva mají upoutat pozornost. Dokonalá společenská halenka navíc umně skryje nedostatky postavy a zvýrazní to nejlepší v ní. Při výběru halenek na večírek myslete na to, kterou část těla chcete zdůraznit. Zdůraznit tak můžete například svůj svůdný dekolt nebo urostlá ramena.

Společenské halenky ke kalhotám a sukni

Halenka vám dává svobodu výběru, jednou z ní vytvoříte komplet se sukní, jindy s kalhotami. Díky kvalitnímu materiálu a oblíbenému střihu halenky se v ní budete vždy cítit jistě a pohodlně, protože vás nebude omezovat v pohybu.

Tílka, halenky s volánky a nabírané rukávy – vyberte si ten správný model, který odpovídá charakteru akce. Až půjdete s kamarádkami tančit, zvolte pohodlný střih halenky, nejlépe bez rukávů, aby vám nebylo moc horko. Na domácí večírek nebo na posezení si můžete vybrat halenku s efektními rukávy a ozdobnými volány.

Vybranou halenku můžete dát do kalhot nebo sukně, ale také ji přes ni nechat volně padat. Takový stylingový detail může radikálně změnit celý vzhled.

Při výběru halenek na večírek se zblázněte do barev

Musí být společenské halenky černé? Samozřejmě že ne! Mohou, ale nemusí. Černá je pohodlná a nadčasová, vždy vypadá dobře a hodí se k mnoha stylingovým nápadům. Je to však zcela zřejmé, takže když se bavíte a vyrážíte s přáteli, máte možnost experimentovat, a to i co se barev týče. Zkontrolujte vzory, střihy a odstíny, změňte jejich charakter doplňky a uvidíte, jak si s módou můžete pohrát.

Flitry na halence uprostřed léta? Jistě, zvláště na večírku s přáteli. Stejně tak můžete obvyklé vzory rozbít, když si ke koženým mini a vysokým kozačkám obléknete elegantní halenku na knoflíky kancelářského charakteru. Pro "oživení" takové halenky stačí odepnout pár horních knoflíků. Představivost začíná fungovat, že?

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium