Naši partneři

                

 

 

                

 

      

   

 

KARKOspolupracuje s renomovanými a kvalitními partnery, ale nabízí i řešení, která jsou odpovědí na potřeby

Spolupráce s našimi partnery se během dlouhých let spolupráce a vzájemné podpory osvědčila. Naše vztahy jsou založeny na důvěře, zajištění vysokých standardů kvality a efektivní spolupráce. Díky vzájemným aktivitám se můžeme rozvíjet a podporovat v dosahování společných úspěchů.

Naše obchodní vztahy definují profesionalitu, zkušenosti, kvalitu a spolehlivost.

 

CROSS MARKETING – společně uděláme více

Dlouho je známo, že otevřeností ke spolupráci můžeme získat více výhod. Spojením marketingových aktivit, grafických návrhů nebo identifikace značky tedy fungují pro obecné dobro.

Křížový marketing, známý také jako cross marketing, je především příležitostí k rozšíření publika. Zároveň je potvrzením vyspělosti značky. Společně vytvoříme dobrou strategii, která bude přínosem pro obě společnosti.

Koho hledáme?

Navážeme spolupráci s partnery, jejichž nabídka je komplementární k naší. V konečném důsledku kombinujeme propagační, brandingové a grafické aktivity. Naše cross marketingové aktivity zahrnují spolupráci s firmami a nadacemi.

 

Proč s námi spolupracovat?

Bez ohledu na to, kterou společnost zastupujete, nabízíme vám zkušenosti, flexibilitu a otevřenost vašim potřebám, které vám pomohou dosáhnout společných cílů

Naše společnost existuje od roku 2008 – od té doby soustavně budujeme svou pozici na trhu i v mezinárodním měřítku. Neustále rozšiřujeme své obzory, rozvíjíme a objevujeme nové stylistické možnosti pro naše klienty. Do každé objednávky dáváme 100% sebe, což se promítá do spokojenosti našich klientů.

 

Díky nám můžete:

  1. ZASAŽTE SVÉ CÍLOVÉ ZÁKAZNÍKY

Naše společné aktivity jsou zaměřeny na rozšíření skupiny našich klientů prostřednictvím propagačních aktivit.

 

  1. POSILNĚTE SVOU ZNAČKU

Značka KARKO má v současnosti na trhu silnou pozici díky důvěře zákazníků a partnerů. Naše činnost je založena na naslouchání potřebám našich klientů, jejichž názoru si vážíme.

Spolupráce s námi jako s partnerem vám pomůže posílit vaši značku. Díky našim informačním kanálům nebo událostem, kampaním nebo sociálním médiím, které pořádáme, vám dáváme příležitost propagovat vaši značku.

 

  1. VÝHODY Z NAŠICH VYSOKÝCH STANDARDŮ ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB

Ve společnosti KARKO dbáme na nejvyšší úroveň služeb. Blaho našich klientů je naší prioritou, a proto se snažíme zajistit, aby naše služby byly poskytovány včas při zachování vysokých standardů kvality.

 

  1. SDÍLENÍ NÁKLADŮ

Pro společné aktivity, které přinášejí významný růst příjmů při nižších dodatečných nákladech, které sdílíme.

 

Prosím kontaktujte nás: marketing@karko.pl

 

Spolupráce s Fundacja Ewy Błaszczyk AKogo

 

Spolupráce s Deerhorn

 

szyld   szyld i plakaty   plakaty

 

Fotografie z realizace DOMINO REKLAMY:

szyld   szyld i plakaty   plakaty

Fotografie z charitativního galavečeraMUKO.HELP:

szyld   szyld i plakaty   plakaty

 

Spolupráce s Kolej na Kobiety

 

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium