O nás

Byl rok 2008...

…zahájili jsme naši činnost. Hledali jsme způsob, jak naplnit vlastní potřebu nakupovat módní oblečení ve větších velikostech – tak se zrodil nápad na firmu. Během prvních let jsme důsledně budovali svou pozici na místním trhu a neustále obohacovali naši nabídku o nové produkty. Stále nám však něco chybělo. V roce 2011 se pak objevily nové nápady a podařilo se nám rozjet internetový prodej oblečení z druhé ruky. Díky tomu jsme získali další zkušenosti a rozšířili oblast působení. V dalším období činnosti jsme si stanovili plány, cíle a tím jsme se především díky platformě Allegro stali jednou z největších prodejen v našem oboru.

Díky zkušenostem, které jsme za léta činnosti nasbírali, od roku 2016 systematicky zařazujeme do naší nabídky vysoce kvalitní oděvy nové, polské výroby. Jednou z našich priorit je podpora našeho domácího průmyslu.

Naše vlastní projekty, 100% polská výroba

Strávili jsme mnoho hodin na rozhovory s našimi klienty, s módními návrháři nadměrných velikostí, abychom vytvořili naše 100% originální kolekce, které budou atributem naší vlastní oděvní značky. Inspirováni těmito setkáními nabízíme našim klientům oblečení, které plně odpovídá jejich potřebám. Neustále sledujeme nové módní trendy a snažíme se je sledovat tvorbou nových kolekcí. Každá z nich je jiná, pokud jde o barvy, styly a vzory. Každá z našich zákaznic má jiný charakter a individuální styl, proto k plnění těchto potřeb a přání přistupujeme prioritně. S čirou radostí představujeme nové kolekce, které vznikají z lásky k módě.

Naše zboží je pečlivě vybíráno pro naše stálé i nové zákaznice, z nichž mnohé jsou plnoštíhlé :)

Velmi nás těší, když naše zákaznice vyjadřují spokojenost a potěšení z nakupování a obdržených nákupů.  Vaše spokojenost nám dává neuvěřitelnou radost a energii k vytváření nových kolekcí pro úžasné ženy... pro vás...

Při navrhování dbáme na to, aby modely byly módní a pohodlné, tedy přizpůsobené převládajícím trendům, ale ne okázalé. Naše modely nejsou zaměřeny na mládež, ale na ženy ve věku 25 - 45 let, tedy matky a pracující ženy.

 

KARKO znamená oblečení pro všechny příležitosti

eKarko.cz je prodejní platforma pro nadměrné velikosti oblečení od velikosti 38 do velikosti 56, kde většinu oblečení tvoří naše originální návrhy, 100% ušité u polských švadlen.

Většinu sortimentu tvoří nadrozměrné šaty, protože ty jsou naší specialitou. Při tvorbě našich modelů se řídíme tím, aby v nich ženy vypadaly co nejatraktivněji. Najdete zde velmi širokou škálu barev a stylů pro každou příležitost a roční období. Vynakládáme maximální úsilí, abychom zajistili, že se budete těšit novou stylizaci, která se stane vaší oblíbenou. To vás přesvědčí, že si můžete pořídit vynikající kvalitu za opravdu dostupnou cenu.

Naše značka je symbolem pohody a přirozené ženskosti.Šijeme dámské kolekce, ve kterých naše klientky vypadají výjimečně, a přitom se cítí opravdu dobře. Víme, že každá žena má mnoho tváří a hraje během dne mnoho rolí: ranní pracovní schůzka v práci, odpolední procházka s dětmi a večer dlouho očekávané rande s manželem. V internetovém obchodě KARKO najdete oblečení pro tyto a mnohé další příležitosti.

Nabídka je velmi rozmanitá, a tak si v naší prodejně vyberete outfit pro každou situaci či slavnostní událost. Máme pro vás typické letní modely pro horké dny, ale i společenské šaty vhodné na svatbu.

Většina délek našich šatů je midi, tedy ne příliš krátká, aby se hodily do práce i na oficiální jednání. Většina našich modelů je vždy dostupná v několika barevných variantách, takže každá žena, pokud se jí daný model líbí, si mohla vybrat barvu, ve které se cítí nejlépe.

 

To, co nás odlišuje, je...

... přirozenost, pohodlí a klasika, které jsou pro nás definicí krásy. Zde se setkává výjimečná kvalita s nadčasovou módou. Při navrhování našich kolekcí zohledňujeme různé postavy žen ve velikosti XXL. Dokonale známe vaše potřeby a střihy, které budou perfektní pro vaši postavu.

... podporování místních podniků, a proto jsou všechny naše produkty navrženy a šity v Polsku.

...Váš vliv na naše nápady a realizované projekty. Názorů našich klientů si vážíme, protože hlavně ovlivňují sortiment, který vidíte na našich virtuálních regálech.

... nejvyšší kvalita zpracování i servisu. Pečlivě vybíráme materiály, které musí být příjemné k pokožce, a zároveň musí krásně obalovat vaše tělo. Náš vyškolený personál je plně kompetentní, aby vybrat pro vás tou správnou stylizaci.

... stylová dámská oblečení, která jsou originální a jedinečná. Díky našim originálním designům si můžete být jisti, že oblečení, které kupujete, je jedinečné a výjimečné.

 

Naše hlavní předpoklady

Vysoká kvalita – mnoho lidí v týmu konzultuje a pečlivě vybírá složení materiálů a povrchových úprav. Každý z našich produktů, od halenek, kalhot, sukní až po kabátů a šatů, je propracován do nejmenšího detailu. Nedovolujeme si žádné nedostatky.

Kreativita – to je vlastnost, kterým se řídí vedení společnosti. Díky odvážným ženám, rozhodným pohybům a zpětné vazbě od našich klientů máme tisíce nápadů na kolekce v příštích sezónách.

Zákaznický servis na nejvyšší úrovni - jedná se o první kontakt se Zákazníkem, který ovlivňuje jak dojem a vztah s ním, tak i stabilní chod firmy.

Originální střih a vzor - brainstorming v našem ateliéru vede ke skvělým vizím, které se promítnuté do návrhových kreseb spolu s vybraným originálním návrhem vydávají na další cestu do místních šicích závodů.

 

Proč se vyplatí nakupovat v KARKO?

Abychom vyhověli požadavkům dnešního trhu, vytvořili jsme ekarko.cz jako místo, kde jednoduchým a velmi transparentním způsobem můžete nejen nakupovat naše zboží, ale také být informováni o všech nových produktech, akcích a slevách, které nabízíme.

Díky profesionální platformě, na které je náš obchod založen, nabízíme nejen jednoduchý a transparentní proces nákupu, ale také plnou bezpečnost prováděných transakcí.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější, proto se snažíme, aby objednávky byly vyřizovány rychle a nabízené zboží bylo v té nejvyšší kvalitě. Díky nasazení našich profesionálů, kteří jsou ochotni poradit, se nakupování v našem internetovém obchodě stává čistým potěšením.

V případě dotazů nebo nejasností nás prosím kontaktujte prostřednictvím  kontaktního formuláře, na e-mailové adrese office@2karko.com nebo telefonicky na čísle + 48 12 200 20 50.

 

Srdečně vás zveme!

Zaměstnanci obchodu
Internetový obchod Karko.pl

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium