Doprava zdarma
při nákupu min. 5000 CZK

 

Akce a slevy
vážíme si stálých zákazníků

Nakupujte bezpečně
moderní technické zabezpečení

 

Perfektní servis
Rádi pomůžeme: office@2karko.com

Šijeme v Polsku

Nejlepší prodejci

Dámské oblečení nadměrných velikostí na ekarko.cz

PLUS VELIKOST, CURVY GIRL, MÓDA PRO ŽENY XL doporučují informace pro dámy nebo dívky ve velikostech nad XL, což neznamená, že by to mělo být neatraktivní nebo méně módní. Fashion XL se dnes ve světě velmi dobře daří zejména v USA a Anglii a v posledních letech také v Polsku vzniká stále více plus size blogů, kde o módě a svém stylu píší mladé i zralé dívky nosící XL velikosti. Naši výrobci oděvů, splňující potřeby trhu, šijí stále více módních modelů pro mládež, a to i ve větších velikostech. Již několik let se toho v našich ulicích začíná hodně měnit, můžete vidět XL dámy, které vypadají skvěle, sexy, módně a přitažlivě. Především, každý z nás má úplně jiný styl, a tak potřebujeme stále více rozmanitosti oblečení v těchto velikostech.

Bohužel dostupnost obchodů s oblečením pro moletky stále ještě není dost žádoucí. Chceme, aby všechny modely navrhovaných oděvů v naší prodejně byly atraktivní a módní, střižené a šité tak, aby skryly nedokonalosti a zároveň zdůrazňovaly přednosti postavy, aby se v nich ženy cítily pohodlně a přitažlivě. Všechny babiččiny oblečení jsme odložili stranou a místo toho navrhujeme moderní styly.

Dámské oblečení pro velké velikosti dostupné v našem internetovém obchodě zahrnuje módní společenské šaty, večerní šaty, krajkové šaty, které skryjí křivky, ale i takové, které se skvěle hodí do práce. Naši klienti u nás najdou i velké velikosti kalhot, bund, triček a dalších dalších potřebných oděvů. V našem internetovém obchodě nemohly chybět doplňky, mezi které patří módní kabelky, šály, šátky, pásky, ale i rukavice a čepice. Dobře víme, že každá žena má jiný vkus a styl, a proto je námi prodávané dámské oblečení nejen velké, ale také vhodné pro každou příležitost. Bez ohledu na to, zda si chcete vytvořit outfit na elegantní večeři nebo sportovní vzhled na ven s přáteli, mezi našimi nadměrnými velikostmi najdete to pravé oblečení.

Získejte slevu 24%

Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium